Copy widget
Widget
Widget
Thumb_widget
Copy code
Code copied

Bilet na Folk Metal Night w Warszawie 14.09.2018

Artist: Kalevala, Grimner, Runika, Vorgrum & Morhana

35.00 zł


Bilet na Folk Metal Night w warszawskim klubie VooDoo.

14go września zagrają dla Was:

Kalevala, Grimner, Runika, Vorgrum & Morhana

Art of the Night Productions / Sztuka Nocy jest oficjalnym partnerem wydarzenia.

UWAGA! WAŻNE INFORMACJE! PRZECZYTAJ DOKŁADNIE PRZED ZAKUPEM!!!

1. Bardzo prosimy - w zamówieniach podawajcie poprawne adresy e-mail i numery telefonów.

2. Bilety nie będą wysyłane pocztą! Osoby które zapłaciły zostaną wpinane na specjalną listę przedsprzedaży, na podstawie której zakupione bilety zostaną im wydane w dniu koncertu na bramce w klubie, na podstawie numeru zamówienia oraz podanego w nim imienia i nazwiska. Tak więc prosimy wybierać tylko opcję "wysyłki" za 0 zł! Zamówienia biletów z wybraną jakąkolwiek inną opcją płatnej wysyłki nie będą mogły być zrealizowane!!!

3. Jeżeli jedna osoba dokona zakupu dwóch lub więcej biletów, nie ma konieczności podawania dodatkowych nazwisk. Wszystkie bilety będą zapisane pod imieniem i nazwiskiem osoby dokonującej zamówienia.

4. Prosimy wybierać tylko opcję "wysyłki" za 0 zł "Przedsprzedaż biletów na koncerty"! W przypadku złożenia zamówienia z wybraną jakąkolwiek inną opcją płatnej wysyłki nadpłacona kwota przepada!!!

5. Przy dokonywaniu płatności prosimy w tytule przelewu podać TYLKO numer zamówienia ze sklepu. Nie ma konieczności pisania za co jest wpłata. Jeżeli napiszecie np. "Dwa bilety na Folk Metal Night" itp., znacznie utrudni to nam, a może nawet uniemożliwić prawidłowe przetworzenie Waszego zamówienia! TYLKO SAM NUMER ZAMÓWIENIA, NIC WIĘCEJ!

6. Po odebraniu zamówienia zmieniamy jego status na "W trakcie realizacji" (Pending). Zamówienie będę miały taki status aż do kilkunastu godzin przed datą koncertu, gdy dokonamy ostatecznego podliczenia wpłat. Dopiero wtedy status zmieni się na "Zamówienie zrealizowane". Tak więc bardzo prosimy, bądźcie cierpliwi i nie piszcie do nas maili z pytaniami czy aby na pewno dostaliśmy od Was przelew i co jest z Waszym zamówieniem. Jeżeli zapłaciliście, to Wasze nazwiska na 100% będą wpisane na listę przedsprzedaży.

 

Pozdrawiamy i do zobaczenia na koncercie! :)